Pokal FA se nadaljuje, četrtfinala 27. in 28. junija

Premier Liga 29. Maj 202011:19 > 11:22
Catherine Ivill Getty Images Sport

Potem ko so v četrtek potrdili, da se bo sezona v Premier ligi nadaljevala 17. junija, so v petek potrdili, da bodo konec junija nadaljevali tudi s tekmovanjem v Pokalu FA.

Povezano

Tekmovanje v Pokalu FA so prekinili pred začetkom četrfinalnih obračunov. V zadnjih dneh je bilo nemalo vprašanj, ali bodo najstarejše nogometno tekmovanje na svetu v letošnji sezoni sploh zaključili, toda sedaj ni več dvoma.

Četrtfinalni obračuni bodo na sporedu 27. in 28. junija, polfinale bodo odigrali 11. in 12. julija, veliko finale pa bo 1. avgusta.

V četrtfinalu se bodo srečali Leicester in Chelsea, Newcastle in Manchester City, Sheffield United in Arsenal ter Norwich in Manchester United.

“To tekmovanje je del angleškega nogometa že skoraj 150 let. Želeli bi se zahvaliti upravi Premier lige in vsem klubom za podporo kot tudi želji, da se tekmovanje odigra do konca,” je ob napovedi nadaljevanja sporočil izvršni direktor angleške zveze Mark Billingham.

Vse obračune Pokala FA boste lahko v živo spremljali na programih Sportkluba.