Thiago Silva zapušča PSG. Se seli v Liverpool?

Premier Liga 15. Jun 202017:48 > 17:54
Buda Mendes, Getty Images Sport

Thiago Silva bo po koncu sezone zapustil PSG, saj mu vodstvo kluba ni ponudilo nove pogodbe. Stik z Brazilcem je navezal Everton. Karamele mu nudijo enoletno pogodbo, 35-letnik pa želi na Goodison Parku preživeti leto več.

Angleški klub nudi izkušenemu osrednjemu branilcu enoletno pogodbo z možnostjo podaljšanja še za eno leto.

35-letni Brazilec, ki je v PSG-ju sodeloval z zdajšnjim trenerjem Evertona Carlom Ancelottijem, želi dveletno pogodbo.

Poleg Silve, bo francosko prestolnico po koncu letošnje sezone zapustil tudi Edinson Cavani.

Silva je v PSG prestopil leta 2012 iz Milana. Za francoske serijske prvake je zbral 310 nastopov in dosegel 17 zadetkov. Kar sedemkrat je osvojil francosko prvenstvo.

Za brazilsko reprezentanco je Thiago Silva zbral 88 nastopov in dosegel 7 zadetkov.