Fraser zavrnil podaljšanje pogodbe, se seli k Arsenalu?

Premier Liga 17. Jun 202012:46 > 12:46
Warren Little, Getty Images Sport

Bournemouth je v sredo uradno potrdil, da Ryan Fraser ne bo podaljšal pogodbe s češnjami, zato bo še pred koncem te sezone postal prost igralec.

Prekinjena sezona angleške Premier lige se nadaljuje 17. junija. Po 100-dnevnem premoru si bodo tekme sledile ena za drugo, nekateri klubi pa bodo imeli zaradi pandemije koronavirusa težave z igralci, ki se jim 30. junija iztečejo pogodbe.

Bournemouth je klub, ki bo imel zaradi tega konkretne težave, saj so češnje v sredo razkrile, da se 30. junija od stadiona Vitality poslavlja Ryan Fraser, ki ni želel slediti nekaterim soigralcem, ki so podpisali kratkoročne pogodbe do konca te sezone. to so storili Simon Francis, Andrew Surman, Artur Boruc in Charlie Daniels.

S tem je postalo uradno, da bo Fraser še pred koncem sezone 2019/2020 zapustil Bournemouth. Igralec se želi izogniti morebitnim poškodbam, otoški mediji pa že pišejo, da bo v prihodnji sezoni okrepil Arsenal.