United za Sancha ponuja 50 milijonov, Borussia želi več

Premier Liga 30. Jun 202014:54 > 14:54
Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Manchester United po poročanju Sky Sportsa še vedno lovi Jadona Sancha, a zanj ne želi zapraviti več kot 50 milijonov funtov. Priznani otoški medij se sklicuje na vire blizu kluba.

Borussia Dortmund se z omenjenim zneskom ne bo zadovoljila, saj milijonarji še vedno pričakujejo, da bodo za izvrstnega Angleža dobili 100 milijonov funtov.

Klub z Old Trafforda takšnega zneska ni pripravljen odšteti, v prid rdečim vragom pa govori predvsem finančna kriza, ki jo je povzročila pandemija koronavirusa. Zato so se pri Unitedu odločili, da bodo nemškemu klubu ponudili polovico zahtevane vsote.

Naj spomnimo, da je angleški reprezentant član Borussie od leta 2017 naprej, ko je iz Manchester Cityja v Bundesligo prestopil za vsega 8 milijonov funtov. Z nemškim klubom ima podpisano pogodbo do 30. junija 2022.