Leicester City se zanima za Kostića

Premier Liga 1. Jul 202011:12 > 11:22
Shaun Botterill/Getty Images

Nogometaš nemškega Eintracht Frankfurta Filip Kostić se je znašel na seznamu želja kluba iz angleške Premier lige, ki bo v prihodnji sezoni skoraj zagotovo igral v ligi prvakov.

Srbski reprezentant je v pravkar končani sezoni v Bundesligi blestel, navijači Frankfurta pa so mu podelili nagrado za najboljšega igralca sezone.

Zaradi izjemnih predstav sta se zanj najprej zagrela Inter in Lazio, zdaj pa je v bitko za vezista vstopil še Leicester City.

Ponudba lisic je za Kostića, ki v svoji karieri še ni igral v Premier ligi, zelo mamljiva. Lani se je zanj sicer zanimal Southampton, a do prestopa na koncu ni prišlo.

Da se na relaciji Leicester Kostić zares nekaj dogaja, je potrdil tudi športni direktor Eintrachta Fredi Bobič.

Kostić je zelo iskan. Zanj imamo kar nekaj ponudb, a bomo odločitev skupaj sprejeli v skladu z aktualnim stanjem v svetu nogometa. Mislim, da ga bomo težko zadržali, saj je za njim sanjska sezona. Bil je pravi vodja ekipe, čeprav imamo v slačilnici nekaj precej bolj izkušenih igralcev. Pokazal je, da je velik profesionalec. Mislim, da si zasluži še veliko več,” je dodal Bobič.

Iz Frankfurta so sporočili, da Filip Kostić kluba ne bo zapustil za manj kot 35 milijonov evrov.