Koulibaly pred vrati Manchester Cityja

Premier Liga 19. Avg 202017:38 > 17:45
Getty images Europe

Manchester City naj bi bil zelo blizu podpisa pogodbe s kapetanom senegalske reprezentance Kalidoujem Koulibalyjem. Prestop iz Napolija naj bi bil vreden 70 milijonov evrov.

Francesco Pecoraro/Getty Images

29-letnik za Napoli igra vse od leta 2014, zdaj pa naj bi bil blizu selitvi na Otok. Italijanski klub naj bi želel dobro zaslužiti s Koulibalyjem, ki ima pogodbo do leta 2023. Napoli je bil primoran nekoliko znižati odškodnino za senegalskega reprezentanta, da lahko zaključi prodajo in potegne naslednjo potezo, to pa je, da v klub kot menjavo za Koulibalyja pripelje Gabriela Magelhaesa iz Lilla. Francozi naj bi že sprejeli ponudbo okoli 30 milijonov evrov za Brazilca, ta pa naj bi se zdaj odločil, ali bo prestopil v Napoli ali pa Arsenal.