Gold in Sullivan ne želita prodati West Hama

Premier Liga 15. Sep 202010:47 > 10:50
Stephen Pond, Getty Images Sport

Angleški mediji poročajo, da sta lastnika West Hama zavrnila 350 milijonov funtov vredno ponudbo za prodajo kluba.

Lastnik West Hama naj bi pred mesecem dni zavrnila omenjeno ponudbo, ki je bila vredna 350 milijonov funtov. Razlog za zavrnitev? Ponudba naj ne bi bila dovolj konkretna in čvrsta.

Kot ugibajo angleški novinarji, so se za West Ham zanimali Američani, a sta se Gold in Sullivan odločila, da ne bosta prodala kluba.

Navijači so zaradi tega pred tekmo z Newcastlom protestirali, TalkSport pa je razkril, da lastnika razmišljata le o novi sezoni in ne o odhodu.

Privrženci kladiv so že dalj časa razočarani, najbolj pa jih je leta 2016 razjezila selitev na nov stadion. Slaba predstava West Hama v uvodnem krogu Premier lige je samo še dodal olje na ogenj, zato bo zanimivo spremljati dogajanje v Londonu.