Greenwood bo rdeči vrag vsaj do leta 2025

Nogomet 16. Feb 202114:06 0 komentarjev
Alex Livesey/Getty Images

Mladi krilni napadalec Manchester Uniteda Mason Greenwood je podaljšal pogodbo z velikanom z Old Trafforda. Greenwood bo rdeči vrag vsaj še prihodnja štiri leta.

Podaljšanje pogodbe so potrdili na klubski spletni strani in dodali, da 19-letnega krilnega napadalca vidijo kot dolgoročno rešitev v začetni postavi članske ekipe. Greenwood je svoj talent potrdil že v prejšnji sezoni, tudi v tej pa je relativno standardni član prve ekipe, ki jo vodi Ole Gunnar Solskjaer.

Greenwood je v tej sezoni na 29 tekmah v vseh tekmovanjih zbral štiri gole in pet asistenc. V prejšnji sezoni je bil strelsko zelo uspešen, saj je na 51 tekmah dosegel kar 19 golov. Lani si je z dobrimi predstavami prislužil tudi vpoklic v angleško reprezentanco.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!