Maguire razkril kdo je ‘vodja’ v moštvu rdečih vragov

Nogomet 26. Jan 202111:34 0 komentarjev
Michael Regan/Getty Images

Kapetan Manchester Uniteda Harry Maguire je pohvalil karakter, ki ga premore moštvo iz Old Trafforda.

Manchester United je na lestvici Premier lige s 40 točkami na prvem mestu. Za njim je Manchester City, ki ima dve točki zaostanka, a tudi tekmo manj.

Ekipa iz Old Trafforda je pred nekaj dnevi v četrtem krogu FA pokala premagala Liverpool.

“V medijih so pogosto govorili, da ekipa nima vodje. To ni res,” je poudaril Maguire.

“Prišel je Bruno in imel velik vpliv na dogajanje v klubu. Tako rezultatsko kot tudi izven zelenic. Nemanja Matić, Juan Mata, David de Gea … oni so že dolgo v klubu. V slačilnici je veliko vodij.”

Naslednjo tekmo bodo rdeči vragi igrali v sredo, ko se bodo pomerili proti Sheffieldu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!