McGoldrick: Prek twitterja smo izvedeli, da Wilder odhaja

Premier Liga 23. Mar 202120:00 0 komentarjev
getty

Napadalec Sheffield Uniteda David McGoldrick razkriva, da so s soigralci prek socialnih mrežij izvedeli, da Chris Wilder zapušča klub.

Nenavadno je, da so trenerja odpustili tako nenadoma. Kot vsak dan, smo se pred treningom zbrali v garderobi. Odšli smo v fitnes, nato pa je nekdo rekel: Fantje, poglejte to na twitterju. Tako smo izvedeli, da je naš trener dobil odpoved. Pričakoval bi, da bi že pred tem v klubu krožile določene govorice,” je dejal McGoldrick.

O morebitnem Wilderjevem odhodu se je govorilo nekaj mesecev nazaj, nato pa smo ujeli relativno dobro formo, za to nas je ta novica zelo presenetila. Nato smo več kot 2 dni čakali na dokončno potrditev,” razkriva irski napadalec.

Mediji so Wilderja že začeli povezovati s Celticom, saj je velikan iz Glasgowa trenutno brez trenerja:

Celtic potrebuje trenerja z jasno vizijo. Wilder bi vsekakor predstavljal dobro rešitev. Prepričan sem, da bi naš bivši trener preporodil ekipo Celtica,” je za konec dejal najboljši strelec Sheffielda v tej sezoni.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!