Nekdanji trener Tottenhama blizu vrnitvi v London

Nogomet 27. Maj 202111:00 > 11:02 0 komentarjev
Mauricio Pochettino
Mauricio Pochettino. Foto: Cal Sport Media via AP Images

Tottenham še vedno nima trenerja, ki bo nogometaše vodil v naslednji sezoni. V medijih pa se je pojavilo zanimivo ime: s klubom iz severnega Londona se namreč vedno bolj povezuje Mauricia Pochettina, nekdanjega trenerja Spursov.

Tottenham je v preteklih dneh začel pogajanja z argentinskim strokovnjakom, ki je še vedno trener PSG-ja. Pogodbo s Parižani ima sicer sklenjeno do poletja leta 2022, klub iz prestolnice Francije pa ga ne želi izgubiti. Po poročanju The Athletica si tako Tottenham kot Pochettino sam prizadevata za to, da bi našla skupni jezik. Pochettino se v Parizu naj ne bi počutil najbolje in si želi vrnitve v London.

Trenutni začasni trener Tottenhama je sicer Ryan Mason, ki je klub prevzel po odhodu Joseja Mourinha. Med kandidati za novega trenerja je tudi Nizozemec Erik Ten Hag.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!