Sheffiled presenetil Villo, lisice remizirale na Turf Mooru

Premier Liga 3. Mar 202122:01 0 komentarjev
getty images

Zadnjeuvrščeni Sheffield United je z 1:0 premagal Aston Villo, ki brez Jacka Grealisha nikakor ni ista ekipa, Leicester City pa je proti Burnleyu izgubil pomebni točki v borbi za Ligo prvakov.

Nogometaši Sheffielda so na tekmi 26. kroga z 1:0 premagali Astov Villo. Edini zadetek ze rezila je v 30. muniti dosegel David McGoldrick. V 57. minuti je bil branilec Sheffielda Phil Jagielka izključen in tako pri 38 letih in 198 dnevih postal drugi najstarejši igralec z rdečim kartomom v Premier ligi. Kljub številnčni premoči ekipa iz Villa Parka ni uspela priti do pozitivnega rezultata.

Rezila ostajajo na zadnjem mestu, levi pa so zapravili lepo priložnost, da bi se približali ekipam, ki se borijo za uvrstitev v Ligo prvakov.

Burlney je gostil Leicester City in iztržil pomebno točko v boju za obstanek. Vydra je domače že v 4. minuti popeljal v vodstvo, v 34. minuti pa je Iheanacho poskrbel za izenačenje in za končnih 1:1.

Chelsea, ki je trenutno na 5. mestu, bi se lahko po koncu tega kroga Leicestru približal na vsega 3 točke zaostanka. Lisice so brez zmage ostale na tretji zaporedni tekmi.