Solskjaer o Agueru: Cenim lojalnost

Premier Liga 4. Apr 202115:24 0 komentarjev
Pool via REUTERS/Peter Powell

Trener Manchester Uniteda Ole Gunnar Solskjaer je zanikal govorice, da bi se lahko Sergio Aguero po koncu sezone preselil na Old Trafford.

Zadnji nogometaš, ki je neposredno prestopil iz enega v drugi klub iz Manchestra je bil Carlos Tevez, ki se je leta 2009 iz Old Trafforda preselil na Etihad. Argentinec je nato v sezoni 2011/12 z meščani osvojil Premier ligo.

Pojavile so se govorice, da bi Aguero lahko postal naslednji nogometaš, ki bi neposredno prestopil iz enega v drug klub iz Manchestra.

Solskjaer je dejal, da Aguero ne bo okrepil mestnega rivala kot pred leti njegov rojak.

Mislim, da igralec, ki je pri Manchester Cityju preživel 10 let, ne želi okrepiti mestnega tekmeca. Vem, da smo profesionalci, toda ne bi mogel razumeti, če bi kdo iz Manchester Uniteda želel prestopiti v City. Enako velja za nasprotno stran,” je dejal trener Uniteda in dodal:

“Aguera zelo cenim. Tako njegovo kakokovost kot tudi zvestobo do trenutnega kluba.”

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!