Solskjaer sporoča Raioli: Nogomet je moštveni šport

Premier Liga 9. Dec 202019:45 > 19:49 0 komentarjev
Ian MacNicol/Getty Images
Foto: Ian MacNicol/Getty Images

Agent Paula Pogbaja Mino Raiola je povedal, da njegov klient v prihodnosti ne bo igral za Manchester United.

Kot da za Ola Gunnarja Solskjerja ne bi bil dovolj poraz proti Lepizigu in izpadu iz lige prvakov je moral nato na novinarski konferenci (spet) odgovarjati na vprašanja o prihodnosti Paula Pogbaja pri Manchester Unitedu.

Mino Raiola je dejal, da njegov klient v klubu s katerim ima sklenjeno pogodbo do konca letošnje sezone nima prihodnosti.

“Pogba je pri Unitedu končal. Nič ni naredil narobe. Izkazal je spoštovanje in bil tako kot vedno profesionalen. V klubu že dolgo časa vedo kaj si on misli. Žal mi je, da ga ljudje kritizirajo in nimajo jasne slike o celotnem dogajanju, hkrati pa klub ne naredi ničesar, da bi to ustavil. Upam, da bomo kmalu našli primerno rešitev za obe strani,” je za Tuttosport jasno povedal Raiola.

In vse to je na plano prišlo tik pred odločilno tekmo za United.

“Prej ko se bo Paulov agent zavedal, da je nogomet moštveni šport in da moramo vsi sodelovati, prej bo bolje. To je zadnje kar bom rekel na to temo,” je po porazu proti Leipzigu dejal Solskjaer.

To je pravzaprav le še en v nizu “spopadov” med agentom Pogbaja in trenutnim trenerjem Uniteda kdorkoli je bil takrat.

Odkar je na klop rdečih vragov sedel Solskjaer pa se je čas igranja za Pogbaja precej zmanjšal. V tej sezoni je na 13 tekmah igral le 633 minut. Trikrat ga v ekipi sploh ni bilo, celo tekmo pa je na zelenici preživel trikrat.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!