Tuchel pred derbijem: Želel sem ga pripeljati v Pariz

Nogomet 28. Feb 202114:42 0 komentarjev
REUTERS/Massimo Pinca

Trener Chelseaja Thomas Tuchel je dejal, da izjemno ceni Bruna Fernandesa. Razkril je, da ga je v preteklosti želel pripeljati v Paris Saint-Germain.

Ena najbolj zanimivih nogometnih tekem nedeljskega sporeda v Evropi bo tekma 25. kroga angleške Premier lige, ko bo Chelsea na Stamford Bridge gostil Manchester United.

To bo dvoboj dveh odličnih ekip, ki sta tudi v dobri formi. Tuchel je prebudil Chelsea. Odkar je prevzel delo potem, ko se je poslovil Frank Lampard še ni doživel poraza. Rdeči vragi pa v letošnji sezoni odlično igrajo v gosteh. Tudi po zaslugi Bruna Fernandesa.

Namesto Pariza izbral Manchester

Nemški trener je razkril, da je Portugalca kot trener Paris Saint-Germaina želel pripeljati v Pariz. Toda na koncu je lizbonski Sporting posel sklenil z Unitedom.

“To je bilo, ko sem postal trener PSG. Moj prvi športni direktor v Parizu je odlično poznal Bruna. Sledili smo mu in si ogledali veliko število njegovih tekem. Borili smo se, da bi ga pripeljali, poizkušali smo, a je nato odšel drugam. Za nas je slabo, da bomo zdaj morali igrati proti njemu,” je dejal Thomas Tuchel in še še enkrat več pohvalil Bruna:

“Pri Sportingu je bil odličen. Ampak predstavljajte si, prišel je iz Portugalske iz velikega kluba, a ne iz najmočnejše lige. In prišel je v enega največjih klubov v Premier ligi in Evropi. Da ima takšen učinek je zares vredno spoštovanja.”

Tekmo med Chelseajem in Manchester Unitedom boste od 17.30 lahko ekskluzivno spremljali na SK 1 in na SK 4K.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!