V živo na SK 1: Za uvod Super Mario, za zaključek L’pool

Premier Liga 4. Jan 20219:15 > 16:45 0 komentarjev
Mario Balotelli
Alessandro Sabattini/Getty Images

Prvi ponedeljek v letu 2021 na Sportkubu prinaša hokej, snooker in seveda njegovo visočanstvo - nogomet. Že ob 16:00 bo Žan Majer z Leccejem na SK 1 gostil Monzo in Maria Balotellija, dan pa bomo zaključili v družbi aktualnih angleških prvakov iz vrst Liverpoola.

Serie B je zaradi številnih slovenskih nogometašev že tako ali tako zelo zanimiva in pod posebnim drobnogledom ljubiteljev nogometa na sončni strani Alp, s prihodom Maria Balotellija v Monzo pa bo drugi razred klubskega nogometa pri naših zahodnih sosedih še pridobil na popularnosti. Super Mario bi si težko zaželel lepšega debija v majici kluba iz mesta, ki je znano predvsem po sloviti stezi za Formulo 1, potem ko je na predzadnji dan leta 2020 mrežo Salernitane zatresel že v četrti minuti.

Balotellija in njegove soigralce pri Monzi prvi preizkus v letu 2021 čaka proti Lecceju, kjer je pred leti s svojim preigravanjem navduševal prulski dribler Sebastjan Cimerotić, danes pa si na stadionu Comunale Via del Mare služi Žan Majer. Zanimiv obračun od 16:00 naprej spremljajte v živo na SK 1, kjer vas ob 18:00 čaka naslednji dvoboj Serie B med Frosinonejem in SPAL-om.

Na “enki” bo zelo zanimivo tudi v večernih urah, ko bomo v neposrednem prenosu spremljali obračun med Southamptonom in Liverpoolom. Manchester United počasi (a zanesljivo) postaja najresnejši konkurent redsov v boju za naslov, zato si zasedba Jurgena Kloppa ne sme privoščiti novega spodrsljaja. Je po dveh zaporednih remijih napočil čas za novo zmago Liverpoola? Spremljajte v živo na SK 1 od 21:00 naprej.

Ob 21:00 vas na SK 2 čaka še obračun Serie B med Brescio, za katero nastopa tudi slovenski vratar Matic Kotnik, in Vicenzo.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!