V ŽIVO na SK: Liverpool lovi LP, United lahko to prepreči

Nogomet 13. Maj 202112:37 0 komentarjev
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Nocoj ob 21.15 se bo na Old Traffordu odigrala prestavljena tekma 34. kroga angleške Premier lige. Manchester United v največjem angleškem derbiju gosti Liverpool. Prenos dvoboja si boste lahko ekskluzivno ogledali na Sportklubu.

Prvotno bi se morala tekma na Old Traffordu odigrati 2. maja, a je bila zaradi vdora domačih navijačev na zelenico prestavljena.

Zgoščen urnik Manchester Uniteda se nadaljuje. Za rdeče vrage bo tekma proti Liverpoolu že tretja v samo petih dneh. Manchester City je že osvojil naslov prvaka, United pa si je že zagotovil mesto v ligi prvakov za naslednjo sezono.

Liverpool na drugi strani točke nujno potrebuje prav za to, da pride do mest, ki vodijo v elitno evropsko klubsko tekmovanje. Kot kaže v tem trenutku se mora redsom poklopiti marsikaj, slaviti pa morajo na vseh preostalih štirih tekmah letošnje sezone. Poleg tekme proti Unitedu so preostali nasprotniki še West Brom, Burnley in Crystal Palace.

Ole Gunnar Solskjaer ne bo mogel računati na poškodovanega Harrya Maguireja. Namesto njega bosta v začetnih enajst bodisi Axel Tuanzebe ali pa Eric Bailly.

Pri Liverpoolu bo manjkal Ozan Kabak zato bo Jurgen Klopp na mesto osrednjega branilca postavil Fabinha ali pa bo znova ponudil priložnost Rhysu Williamsu. Pričakovati je tudi, da bo Roberto Firmino v napadu zamenjal Dioga Joto.

Predvidena postava

Manchester United (4-2-3-1): Henderson; Wan-Bissaka, Bailly, Lindelof, Shaw; McTominay, Fred; Rashford, Fernandes, Pogba; Cavani

Liverpool (4-3-3): Alisson; Alexander-Arnold, Phillips, Fabinho, Robertson; Thiago, Wijnaldum, Milner; Salah, Firmino, Robertson

Prenos dvoboja si boste lahko od 21.15 dalje ogledali ekskluzivno na Sportklubu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!