Volkovi po odhodu Nuna dobili novega skrbnika

Nogomet 9. Jun 202111:35 0 komentarjev
Photo by Pedro Fiuza Xinhua

Po tem, ko se je z mesta trenerja pri Wolverhamptonu po koncu sezone poslovil Nuno Espirito Santo je na njegovo mesto sedel Bruno Lage.

Pri Wolverhamptonu se je po koncu sezone poslovil Nuno Espirito Santo. Vse od takrat so ‘volkovi’ iskali njegovo zamenjavo in jo zdaj našli pri 45-letnem Portugalcu Brunu Lagu, ki je nazadnje vodil Benfico s katero je v sezoni 2018/19 osvojil državno prvenstvo, nato pa še portugalski superpokal.

“To je velika priložnost. Zelo sem vesel, ker sem se vrnil v to državo in ker bom trener velikega kluba,” je dejal Lage.

“Sam klub in ekipa želita napisati zgodovino in tekmovati v Premier ligi. Zato sem vesel, navdušen in z velikimi ambicijami, da naredim dobre stvari za ta klub. Želim ustvariti dobro dinamiko v ekipi z mojim osebjem in v vseh delih kluba. Želim si vse povezati v celoto in začeti graditi zgodbo na novo. Želim si izboljšati to kar je Nuno storil v zadnjih štirih letih.”

Bruno Lage je v preteklosti na Otoku deloval kot pomočnik trenerja pri Sheffield Wednesdayu in Swanseaju.

Novo sezono angleške Premier lige boste lahko ekskluzivno spremljali na Sportklubu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!