Roma že odpisala Di Francesca? Prihaja Conte?

Serie A 24. Sep 201817:07 > 17:09
Catherine Ivill, Getty Images Sport

Roma, ki je še lani blestela v Ligi prvakov je letos katastrofalno startala v novo sezono na petih tekmah so namreč slavili samo enkrat. Vodstvo kluba naj bi sedaj resno razmišljalo o zamenjavi trenerja.

Shaun Botterill/Getty Images

Roma je v nedeljo doživela nov poraz. Tokrat jih je ugnala Bologna pred domačimi gledalci z 2:0. V prvenstvu so Rimljani dosegli eno samo zmago, s tem pa niso zadovoljni v vodstvu kluba, kjer naj bi resno razmišljali o zamenjavi trenerja.

Dosedanji trener Eusebio Di Francesco naj bi bil na izhodnih vratih. Še nedolgo nazaj je bil skupaj s svojimi soigralci zelo priljubljen, predvsem po uvrstitvi Rome v polfinale Lige prvakov.

Po nekaterih informacijah naj bi bil glavni kandidat za njegovo zamenjavo Italijan Antonio Conte, ki je še v lanski sezoni vodil ekipo Chelseaja.

Več znanega bo že po sredini tekmi, ko se bo Roma pomerila z ekipo Frosinoneja.