Juventus pripravlja novo pogodbo za Dybalo

Serie A 9. Feb 202012:48 > 12:48
Emilio Andreoli/Getty Images

Športni direktor Juventusa Fabio Paratici je potrdil, da uprava torinskega kluba načrtuje pogajanja s Paulom Dybalo o nadaljevanju sodelovanja in podaljšanju pogodbe z italijanskim prvakom.

Argentinski napadalni vezist Paulo Dybala je v tej sezoni v dresu Juvnetusa odigral 29 tekem v vseh tekmovanjih, na poti pa dosegel 11 zadetkov in prav tliko asistenc.

Lani poleti je bil Dybala pogosto povezan z morebitnimi prestopi in ni manjkalo veliko, da bi zapustil Juventus in se pridružil Tottenhamu, a ga je uprava Juventusa uspela zdražati, zdaj pa mu želi podaljšati pogodbo, kot enemu izmed ključnih členov dobrih iger Stare Dame.

“Dybala je naša desetka. On je eden izmed ključnih igralcev. Zavedamo se njegove vrednosti,” je dejal športni direktor Juventusa Fabio Paratici.

“V naslednjih mesecih se bomo pogovarjali in pogajali. Pred novim letom smo se že dobili in se dogovorili, da pogajanja pričnemo še pred zaključkom sezone,” je dodal Paratici.

Dybala ima z Juventusom veljavno pogodbo do leta 2022.