Gazidis: Želimo, da čutite, da je Milan skupaj z vami

Serie A 6. Apr 20200:44 > 0:45
Ryan Pierse - Pool/Getty Images

Direktor Milana Ivan Gazidis poudarja, da klubi niso samo podjetja, temveč je njihova naloga, da pomagajo skupnosti, da preživi težke čase.

Povezano

Italija je med državami, ki jih je epidemija koronavirusa najbolj prizadela.

“Največja prioriteta našega kluba je zelo enostavna: zdravje in varnost naših igralcev, osebja, navijačev in naše skupnosti,” je poudaril direktor Milana Ivan Gazidis.

“Nogomet je izvor veselja, kar je zelo pomembno in opravili bomo svoj del pri obnovi upanja in veselja, ponosa in solidarnosti, ko bomo preživeli ta grozni trenutek. Klubi niso samo podjetja, oni imajo vlogo v skupnosti in predstavljajo vrednote, brez katerih nogomet ne bi bil nič. Zapomnili se bomo po tem, kako se obnašamo v današnjem času. Želimo, da čutite, da je Milan skupaj z vami, želimo, da ste ponosni.”

Kdaj se bo v Italiji nadaljevala Serie A in preostala nogometna tekmovanja, še ni znano.