SK 1 ob 21:00: Juve – Milan ob povratku Italijanov

Serie A 12. Jun 202012:29 > 12:31
Valerio Pennicino/Getty Images

S polfinalno tekmo pokalnega tekmovanja med Juventusom in Milanom se nogomet vrača tudi v Italiji. Obračun iz Torina nocoj od 21:00 spremljajte v živo na SK 1. Nogomet se vrača tudi na turške zelenice.

Po trimesečnem premoru zaradi epidemije koronavirusa se bo žoga znova zakotalila tudi na italijanskem škornju.

Uvertura za nadaljevanje Serie A bodo preostale tri tekme pokalnega tekmovanja, program pa odpirata Juventus in Milan.

Prvi obračun vročih rivalov se je na San Siru končal brez zmagovalca (1:1). Milan je povedel v 61. minuti z zadetkom Anteja Rebića, medtem ko je stari-dami aktiven rezultat prinesel Cristiano Ronaldo z zadetkom iz najstrožje kazni v 91. minuti.

Maurizio Sarri bo nocoj pogrešal Gonzala Higuaina in Meriha Demirala zaradi poškodbe, medtem ko bo moral Stefano Pioli ekipo sestaviti brez Zlatana Ibrahimovića in Matea Musacchia.

Za drugo finalno vstopnico se bosta v soboto ob 21:00 prav tako z neposrednim prenosom na Sportklubu pomerila Napoli in Inter. Neapljčani imajo iz prve tekme minimalno prednost (1:0).

Nocoj se nogomet vrača tudi v Turčijo. Na SK 5 od 20:00 naprej spremljajte obračun med Fenerbahčejem Mihe Zajca in Kayserisporjem.