Suarez: Ne razumem, kako so nekateri lahko tako zlobni

La liga 6. Feb 202110:33 0 komentarjev
David Ramos/Getty Images

V Španiji je ena od glavnih tem še vedno "puščanje" informacij o pogodbi Lionela Messija z Barcelono. O vroči temi je spregovoril tudi njegov nekdanji soigralec Luis Suarez.

“Bil sem presenečen. Ne vidim niti smisla niti razloga, da bi objavil kaj takšnega. Ne razumem, kako so ljudje lahko tako zlobni in da se ukvarjajo z nečim, kar je privatno in osebno. Niti en igralec ni nad enim klubom, toda Leo je dal Barceloni tisto, kar niti en igralec nikoli ni dal enemu klubu,” je Luis Suarez dejal za španske medije.

Urugvajec je v času igranja za Barcelono postal odličen prijatelj z Lionelom Messijem, vendar pravi, da so o stvareh povezanih s pogodbo nikoli nista pogovarjala. “Ne, nikakor. Obstaja štiri ali pet ljudi, ki to vedo. O tem nisva govorila, nič ga nisem vprašal. To so občutljiva vprašanja in jaz se jim rajše izognem. Kot nisva govorila, ko sem šel jaz skozi težko obdobje,” je dodal Surez.

Urugvajec je bil Messijev soigralec vse do lanskega poletja, ko je moral zapustiti klub in je okrepil madridski Atletico. Izkazalo se je, da je bila to slaba poteza Kataloncev, saj je Atletico danes na prvem mestu La lige z desetimi točkami prednosti pred Barco in Realom. Eden od najzaslužnejših za lepo prednost je ravno Suarez, ki je s 14 zadetki prvi strelec prvenstva.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!