V ŽIVO na SK 3 ob 22. uri: Atleti nadaljujejo boj za naslov

La liga 12. Maj 202117:05 0 komentarjev
Dennis Doyle/Getty Images

Nogometaši madridskega Atletica bodo v sredo zvečer nadaljevali boj za naslov španskega prvaka. V 36. krogu La Lige bodo doma gostili Real Sociedad.

Ekipa, ki jo vodi Diego Simeone je trenutno vodilno moštvo v španskem nogometnem prvenstvu, a da bi tam tudi ostali ne bodo smeli popustiti pod pritiskom in narediti napake, ki jo je v torek storila Barcelona. Katalonci so na tekmi proti Levanteju navkljub vodstvu po polčasu z 2:0, na koncu iztržili neodločen rezultat (3:3). S tem so se praktično sami izločili iz bitke za naslov.

Vse skupaj pozorno tudi spremljajo pri madridskem Realu, ki ima le dve točki manj od svojega mestnega tekmeca. Galaktiki bodo v četrtek gostovali pri Granadi. Atleticu pomaga dejstvo, da imajo pri Real Sociedadu kar nekaj težav s poškodovanimi nogometaši. Kdo vse bo nocoj izven kadra pa še ni znano.

Na zadnji medsebojni tekmi, odigrani decembra lani so pri Atleticu v gosteh slavili z 2:0, zadetke pa sta dosegla Mario Hermoso in Marcos Llorente.

Neposredni prenos tekme Atletico Madrid – Real Sociedad, ki se bo začela ob 22. uri lahko spremljate na Sportklubu 3.

SK

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!