Vendarle dogovor? Pozitivni pogovori Ramosa in Pereza

La liga 14. Feb 202110:34 0 komentarjev
REUTERS/Juan Medina

Španski mediji poročajo, da sta imela kapetan Real Madrida Sergio Ramos in predsednik kluba Florentino Perez telefonski pogovor pri katerem sta uskladila razlike med obema stranema, ko je govora o podaljšanju sodelovanja.

Po dolgem zastoju med Realom in Sergiom Ramosom se zdi, da je kapetan vendarle bližje podaljšanju pogodbe s kraljevim klubom.

Po poročanju medijev z Iberskega polotoka se je vse spremenilo po tem, ko sta imela predsednik in kapetan ta teden neformalni pogovor.

Florentino Perez in Sergio Ramos sta si v zadnjih dneh izmenjala nekaj klicev. Pereza je zanimalo kako poteka okrevanje Ramosa, kapetana pa kako poteka okrevanje predsednika, ki je bil v začetku februarja pozitiven na koronavirus. Perez je prav tako poklical Ramosa po operaciji kolena, ki jo je imel v soboto.

Ramos si še naprej želi igrati za Real Madrid, a 34-letni branilec doslej ni želel sprejeti ponudbe kluba, ki bi mu v zameno za dveletno pogodbo znižal plačo za 10 odstotkov.

SK

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!