Zidane pred sobotnim El Clasicom: Želim si, da ostane

La liga 9. Apr 202117:49 > 17:50 0 komentarjev
Emilio Andreoli/Getty Images

Zinedine Zidane, trener madridskega Reala je dobršen del tiskovne konference na predvečer sobotnega El Clasica namenil najboljšemu igralcu Barcelone Lionelu Messiju.

Francoz je pohvalil argentinskega asa pri tem pa se je tudi obregnil ob dejstvo, da Messiju s katalonskim klubom poteče junija letos.

“Iskreno si želim, da ostane v Barci. Tam se najbolje počuti. Hkrati je to dobro za samo ligo,” je poudaril Zidane.

Čeprav je Messi najboljši strelec v zgodovini El Clasica pa Argentinec zadetka proti Realu ni dosegel že od leta 2018.

“To nas ne sme sprostiti. Vsi vemo kakšen igralec je tudi kadar ne dosega golov. Pri Barceloni je veliko odvisno od njega.”

Na vrhu lestvice v španskem prvenstvu je gneča. Po 29. krogih je na prvem mestu Atletico, ki je pri 66 točkah. Barca ima točko manj, Real pa za svojim mestnim tekmecem zaostaja tri točke.

“Tekma je pomembna, a na njej se ne bo rešilo nič. Igramo proti Barceloni, ki je v odlični formi. Imajo veliko kvalitete, na nas pa je, da jih onemogočimo in da poskusimo zmagati,” je dejal Zidane.

Dvoboj med Real Madridom in Barcelono, ki se bo začel v soboto ob 21. uri boste lahko v neposrednem prenosu pospremili ekskluzivno na Sportklubu.

SK

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!