Zverev za SK: Srečen sem, ker bom znova igral tenis

Tenis ostalo 11. Jun 202015:37 > 15:47
Srđan Stevanović

Alexander Zverev je po prihodu v Beograd za Sportklub izjavil, da se veseli srečanja z ostalimi teniškimi igralci in igranja na Adria Touru, ki ga v živo spremljajte na Sportklubu.

Povezano

“Vesel sem, da sem tukaj in komaj čakam, da se začnejo dvoboji in da znova igram tekmovalni tenis. Prepričan sem, da bodo turnirji sijajni, ker je Novak organizator. Prišli so znani igralci, tukaj bomo Novak, Dominic in jaz, če sem dobro slišal, bo tukaj še nekaj kvalitetnih igralcev, tako da bo zelo razburljivo in srečen sem, ker bom igral,” je bil po prihodu v srbsko prestolnico zadovoljen Alexander Zverev.

Nemški zvezdnik je izpostail, da se še nikoli ni zgodilo, da bi ga na letališču pričakal igralec, ki organizira turnir. “Nikoli me ni pričakal igralec, ki organizira turnir. Enkrat me je na letališču pričakal Roger, ko sva skupaj odšla v Južno Ameriko, vendar to ne šteje. Velika hvala Novaku, ker me je pričakal, vem, da je zelo zaseden in da ima v teh dneh veliko dela okoli organizacije turnirja. Lepo je biti tukaj, videti sebe, videti ostale igralci, v kakšni formi smo in vesel sem, da bom lahko igral proti vrhunskim igralcem.”

Zverev tokrat ni prvič obiskal Srbije, vendar nikoli ni imel časa, da nekoliko bolj podrobno spozna okolico. “Bil sem v Beogradu, vendar samo za danali dva, bil sem tudi v Novem Sadu, tam sem igral manjše turnirje, mislim, da je bil futures. Nikoli nisem uspel obiskati mesta in nadejam se, da bom tokrat uspel,” je med drugim še dejal Zverev.