Zakaj Mourinho še vedno ne zaupa Baleu?

Nogomet 25. Jan 20219:15 0 komentarjev
REUTERS/Stoyan Nenov

Menedžer Tottenhama Jose Mourinho je pojasnil zakaj napadalec Gareth Bale ne dobiva veliko minut in posledično nima pomembne vloge v moštvu iz Londona.

Reprezentant Walesa je pred začetkom sezone prišel v Tottenham kot posojen nogometaš madridskega Reala. Razlog je bil, da bi zbral več igralnih minut, a je v Premier ligi doslej zbral štiri nastope ter dosegel en gol.

“Nisem pripravljen, da bi dal Baleu več minut za igro. Vsi poznamo izzive s katerimi se je srečeval v preteklih sezonah. Vsi vemo, da je prišel poškodovan. Vsi vemo, da je imel manjše težave tudi v letošnji sezoni,” je dejal Mourinho in nadaljeval:

“Najbolj pomembno za Garetha je biti dosleden in trenirati brez težav. Ko igralec trenira dosledno in prenaša visok napor brez kakršnihkoli težav je pripravljen. Ni treba igrati za vsako ceno, minute si moraš zaslužiti. To je razlika.”

Tottenham nocoj v četrtem krogu FA pokala gostuje pri Wycombu. Tekmo, ki se bo začela ob 20.45 si boste lahko v neposrednem prenosu ogledali ekskluzivno na Sportklubu.

Kakšno je tvoje mnenje o tem?

Bodi prvi, ki bo pustil komentar!